Jsme firma Casone a zabýváme se čištěním a recyklací vody. Dodáváme vlastní filtrační systémy, které si poradí s recyklací šedé vody. Šedou vodou se rozumí voda z van, sprch, umyvadel, praček, myček a podobně. Po jejím ošetření vznikne tzv. bílá voda, kterou je možné využívat jako užitkovou vodu například na splachování toalety, mytí podlahy nebo zalévání zahrádky. Systémy na recyklaci této vody využívají biologické čištění a speciální ultrafiltrační membrány, které zbaví vodu všech nežádoucích látek.

Dešťová voda

Pokud jste zahrádkáři se vztahem k přírodě, jistě shromažďujete dešťovou vodu v nějakém sudu či jiné nádobě. Je však dobré vědět, že tato voda není vhodná k zalévání zahrádky bez předchozí úpravy. Během procesu, při kterém se jednotlivé kapky vody dostanou do cílové nádoby, dojde k uvolnění chemických a škodlivých látek ze střechy a okapů právě do dešťové vody. Je proto třeba nechat vodu vyčistit. Dodáváme nádrže určené k akumulaci dešťové vody a systémy, které si se všemi nečistotami bez problémů poradí. Vy tak můžete klidně používat vodu na zalévání záhonů se zeleninou a ovocem.

Čistá studna

Kromě čištění vody nabízíme také provedení testů složení vody ve studnách. Pokud jste šťastlivcem, který bydlí v místě, kde se nachází podzemní voda a vlastníte studnu, měli byste vědět, že je nutné provádět pravidelné kontroly vaší vody. Nechcete přece, abyste vy a vaši blízcí pili vodu, která vašemu organizmu může ublížit. V současné době bývá častým problémem znečištění podzemní vody dusičnany z okolních polí. Ve vodě se však může vyskytovat také nevhodné množství železa, manganu, nebo dokonce radonu. Pokud výskyt některé nevhodné látky bude ve vaší studně zjištěn, naši odborníci vám pomohou problém vyřešit. Nebojte se na nás obrátit, zakládáme si na profesionálním a lidském přístupu k zákazníkům.