Podnikáte a sháníte elektrotechniku a elektroinstalaci do firemních prostorů nebo rovnou do výrobních hal? Pak nejspíš stojíte o to, abyste našli vše potřebné na jednom místě, za slušnou cenu a v případě potřeby, aby vám někdo s aplikací poradil. Máme pro vás ideální řešení.

Ekologie a bezpečnost především

Zakládáte vlastní firmu nebo renovujete stávající firemní prostory? V tom případě se neobejdete bez kvalitní elektroinstalace a elektrotechniky. Zejména je zapotřebí dbát na její bezpečnost, aby nikdo nepřišel k úhoně. Veškeré práce musejí probíhat dle platných bezpečnostních norem a nejlépe i v souladu s ekologií. A vždycky je lepší, když si najdete dodavatele, který vám poskytne vše potřebné na jednom místě a ještě vám poradí, obzvlášť když si nevíte rady.

Společnost Schmachtl je expertem v oblastech elektrotechniky, elektroniky i strojírenství a zároveň působí jako výhradní zástupce světových výrobců v těchto oborech. Pokud potřebujete do firmy nebo výrobní haly cokoliv od mikrospínačů až po rozvaděčové skříně, firma Schmachtl vám to zajistí.

Kompletní sortiment

Pokud jde o elektrotechniku, pořídit si můžete spínací techniku nebo signální zařízení. Firma Schmachtl rovněž dodává elektrické motory, frekvenční měniče a servopohony. V neposlední řadě má ve svém sortimentu rozvaděčovou techniku, tedy například rozvaděče, termostaty, hadice, kabelové vývodky, napájecí zdroje, přípojnicové nízkonapěťové systémy, topení do rozvaděčů, ventilátory, svorky a příslušenství, konektory, rozvaděčové žlaby či DIN lišty. Sortiment lze rozdělit do několika kategorií:

1. Strojírenství – např. čerpadla, kompresory, kluzná ložiska

2. Automatizace – optická čidla, čtečky čárových kódů, snímače polohy, programovatelné řídící jednotky PLC

3. Pohony a energetické zdroje – elektromotory, frekvenční měniče, servopohony

4. Elektroinstalace – průmyslové vidlice a zásuvky, kanálové instalační systémy, upevňovací a úložné systémy pro elektromontáže, zásuvkový a spínačový program (mikrospínače) nebo konektorové instalační systémy

5. Průmyslové záložní zdroje od 0,3 do 4 800 kVA, střídače, řízení a baterie pro fotovoltaické systémy

6. Komponenty pro stroje a zařízení – závěsné a křížové ovladače, pohyblivé přívody energie, kroužkové sběrače a další

Rozvaděčová skříň nebo také rozvodná skříň či elektrický rozvaděč, z níž se měří, jistí a ovládá elektroinstalace, čítá přístroje, které musejí splňovat jisté podmínky, například nehořlavost, schopnost pracovat v určitém rozmezí teplot nebo spolehlivá přijatelnost vodičů. V sortimentu firmy Schmachtl najdete vše, co budete potřebovat pro výrobu vlastních rozváděčů včetně prázdných rozváděčových skříní. Kromě toho si lze pořídit nástěnné rozváděčové skříně nebo přenosné rozváděče. Součástí rozvaděčové techniky jsou taktéž například bezšroubové svorky, propojovací svorky nebo patrové svorky. Nenašli jste ve výčtu to, co potřebujete právě vy? V tom případě se podívejte na e-shop společnosti Schmachtl.

Jak poznáte profesionály? Pomohou a poradí, kdykoliv potřebujete

Firma Schmachtl svým klientům poskytuje konzultace a pomůže i s řešením nejrůznějších aplikací komponentů a zařízení. Své zástupce vysílá přímo na místo aplikace elektroinstalace, aby měl zákazník jistotu, že všechno bude probíhat hladce a dle plánu. Zákazníkům zjednodušuje každou objednávku i moderní objednávkový systém umožňující online objednávky a interaktivní WEB-shop. Firma zároveň jedná v souladu s ekologickými a bezpečnostními opatřeními.