Dřevo se pro výrobu plotu používalo od nepaměti. Představuje materiál velmi oblíbený a to hned z několika důvodů. Nabízí totiž neomezené možnosti tvarování a povrchových úprav. Kromě toho dokonale ladí se zahradou nebo okolní přírodou. Je to materiál zcela přírodní. Chcete-li nechat vyniknout krásu dřeva, respektujte jeho přirozenou strukturu. Ideální volbou pro povrchovou úpravu jsou v tomto případě lazurovací laky. Ty nechají vyniknout přírodní strukturu dřeva. Výhodou je i fakt, že nátěr můžete kdykoli obnovit aniž byste museli odstraňovat předchozí vrstvy. Díky tomu, že se lazurovací lak do dřeva vsákne, vytvoří tak ochranný prvek.

Dřevěné ploty vyčleňují soukromý prostor

Kdo z nás by neměl rád svoje soukromí? To pomáhají vytvářet právě dřevěné ploty. Kromě toho, že poskytnou potřebné zázemí, fungují jako ochrana proti nezvaným návštěvníkům nebo nenechavým zrakům kolemjdoucích. Také představují přirozenou okrasu zahrady či pozemku, které oplocují. Kvalitní dřevěné ploty naleznete na webu pergola-drevena.cz. Součástí plotů z nabídky jsou i kovové prvky, pro jejichž výrobu byla použitá nerezová ocel. Dřevo je tlakově impregnováno a to ekologicky a kvalitně. Používá se přípravek bez obsahu chromu. Každý prvek, který tvoří dřevěný plot, je vyrobený pečlivě a z kvalitních druhů materiálů. Jednotlivé ploty jsou stylové a estetické. Vybrat si můžete různé formy i styly, ploty rovné nebo klenuté s mřížkami nebo výřezy různých tvarů.

Další nabídka e-shopu

Kromě dřevěných plotů nabízí e-shop i další dřevěné prvky – zahradní altány, dřevěné pergoly, dřevěné zástěny nebo truhlíky a květináče. V nabídce naleznete také dřevěný zahradní nábytek vhodný pro posezení nejen na zahradě, ale i na terase nebo v altánku.