O ekologickou udržitelnost se zajímá stále více lidí. Propagují ji i některé obchody a to tak, že z potravin odstraňují nadbytečné obaly, igelitové tašky mění za papírové tašky, igelitové sáčky za sáčky textilní.

Papírové tašky nabízejí celou řadu výhod

Mají nízký dopad na životní prostředí. Papír nezanechává žádné zbytky. Papírové tašky jsou 100% recyklované. Dají se používat opakovaně. Obchodníci je mohou přizpůsobit svým potřebám a svému marketingu. Dají se dobře přizpůsobit.

Široká nabídka různých velikostí

Uvažujete-li o pořízení papírových tašek pro své podnikání, obraťte se na společnost Jarico. Naleznete zde papírové tašky bílé nebo hnědé s plochými uchy v různých velikostech. Firma působí na trhu již od roku 1994, kdy zaměřila svoji činnost na oblast obalového materiálů, který nabízela širokému spektru zákazníků. Svoji nabídku postupem času rozšířila o hygienické, čistící a úklidové materiály.

Na e-shopu naleznete potravinářské a gastro obaly, obaly vhodné pro dárkové balení a samozřejmostí jsou prostředky potřebné pro dokonalý úklid. Velmi rozsáhlou oblast nabídky tvoří také obaly pro průmysl, především pro sektor automotive.

Proč právě Jarico?

Díky dlouholetým zkušenostem, které firma získala během svého působení na trhu, může svým zákazníkům nabízet velmi kvalitní služby za příjemné ceny. Pohotově reaguje na všechny potřeby svých zákazníků a to jak na ty stávající, tak i nové. Všichni zaměstnanci jsou vstřícní a poskytují profesionální přístup. Díky faktu, že skladové zásoby nabízeného sortimentu se pohybují kolem 99%, je objednávky připravená k okamžité expedici. Jeho dodání je do 48 hodin po celé ČR. Objednávka nad 3 000 Kč bez DPH má dopravu zdarma. Využít můžete také možnost online platby nebo pravidelné závozy dle vašich potřeb.