Industriální styl je velice osobitý. Nachází si celkem širokou základnu příznivců a to díky průmyslovému designu, který v sobě kombinuje průmyslové a přírodní materiály. Lze jej kombinovat s dalšími styly a díky tomu si můžete vytvořit příjemné bydlení. Industriální styl nepředstavuje pouze beton. Patří k němu také dřevo. Tento příjemný přírodní materiál působí teplým dojmem a celý interiér příjemně naladí.

Obraťte se na Woodbee

Tato česká lokální rodinná firma se zaměřuje na industriální nábytek výroba ze dřeva a oceli. Vdechuje mu vlastní design. Z produkce firmy vychází nábytek, který je odolný a designový. Jednotlivé kousky dělají radost. Díky použitému materiálu přibližuje lidi k přírodě, uspokojí jejich požadavky na originalitu.

Každý jednotlivý kousek je vyrobený ručně. Výrobci dbají na maximální detail zpracování. Pro výrobu jsou využívány masivní dubové desky bez výrazných suků. Pro ochranu i dokonalý vzhled dřeva jsou používány velmi kvalitní oleje, které jsou navíc odolné vůči tekutinám. Pro konstrukci je používána kvalitní ocel, která je svařená a následně vybroušená. Povrch je ošetřený pomocí práškové, komaxitové barvy, která má jemnou strukturu. Každý jednotlivý kus je navržený tak, aby se co nejsnáze skládal, ale zároveň aby poskytoval stabilitu a snadno se dal rozebrat. Woodbee představuje spojení přírody a kvalitní ruční práce.

Jak vypadá třeba výroba konferenčního stolu?

Každý jednotlivý prvek stolu několikrát projde rukama výrobce. Teprve potom je docíleno finálního vzhledu. Společnost dbá na správné zpracování dřeva i oceli. Prevence proti zkroucení dřeva představuje jeho správné skladování, vysušení, nařezání a slepení kvalitním lepidlem. Nábytek takto vyrobený vydrží dobře sloužit po celé generace a své kouzlo neztratí ani po mnoha letech.