Chorvatsko je oblíbeným místem pro dovolenou. Může za to nejen jeho lokalita, ale také skutečnost, že jde o jednu z nejkrásnějších zemí světa. Krásné má Chorvatsko ostrovy, jde o členitou zemi, která se skládá z více než tisíce ostrovů. Objevovat Chorvatsko je krásné, člověk může pokaždé vyrazit jinam a přesto se mu nikdy nepodaří objevit tuto zemi celou. Jsou zde úchvatné pláže, zachovalá příroda, přívětiví lidé a také lahodná kuchyně, která stojí za ochutnání.

Zajištění ubytování není složité

Možná jste si zvykli jezdit do Chorvatska s cestovní kanceláří. Je to poměrně pohodlná volba, jen si vyberete zájezd a o nic se nestaráte. Bohužel je taková volba ale zbytečně drahá. Pokud si zajistíte ubytování bez prostředníka a dopravu svépomocí, dovolenou můžete mít doslova za pár korun, chcete-li kun. Možná jste se doposud něčemu takovému vyhýbali, protože jste si mysleli, že jde o zbytečně složité řešení. Opak je ale pravdou. Stačí se obrátit na portál Ubytovanivchorvatsku.cz. Jde o největší katalog soukromého ubytování v Chorvatsku.

Můžete si zde pohodlně procházet jednotlivé oblasti Chorvatska a vybírat si z mnoha ubytování. U každého ubytování máte přímý kontakt na majitele objektů. Jednáte tedy vždy přímo a majitelem a neplatíte nikomu žádné provize. Ať už sem chcete cestovat sami, s přáteli, se svým protějškem nebo s celou rodinou, když si zajistíte ubytování svépomocí, dovolená pro vás bude jen minimálním výdajem. Možná také zjistíte, že můžete na dovolenou do Chorvatska vyrazit i víckrát do roka, protože si to můžete dovolit.

Samotný portál neslouží jen jako katalog soukromého ubytování, ale také jde o cenný zdroj všech důležitých informacích, které potřebujete o Chorvatsku vědět,. Zjistíte zde, jak se dostat autem do Chorvatska, jak je to s potápěním, jaké je zde počasí, informace o cykloturistice a mnoho dalšího. Součástí portálu je také fórum, ve kterém si můžete číst zkušenosti ostatních lidí nebo se ostatních zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Není divu, že je Chorvatsko pro Čechy destinací číslo jedna. Byla by škoda, kdybyste si tuto krásnou zemi neužili také. Inspirujte se širokou nabídkou ubytování, jestliže je vaším cílem dovolená levně, zajistěte si zde krásnou dovolenou třeba ještě dnes.