Připadá vám váš interiér tak obyčejný a nezajímavý? Můžete to hravě změnit. Jedním z nejlepších způsobů, jak změnit vzhled interiéru, je nainstalovat obklady. Existuje mnoho druhů obkladů, ale ne každý zná lamelové panely. Jedná se o velmi výrazný a plastický obklad, který okamžitě upoutá pozornost. Představíme si tento druh obkladu trochu blíže a možná, že se pro vás stane tou ideální volbou, jak svůj interiér příjemně ozdobit.

Stylový vzhled a snadná instalace

Realizace obkladů nemusí být náročná. Lamelové panely nabízí firma DRDLÍK na svém webu Drdlik.cz. Jedná se o dřevěné lamely, které jsou připevněné na MDF desce, překližce nebo se dokonce nabízí i varianta, kde jsou na akustickém panelu. Panely se jednoduše připevní na zeď nebo na jakoukoliv jinou konstrukci. Obklady jsou beze spár, takže po instalaci vypadají jako souvislá plocha. Můžete je nainstalovat na část stěny, ale i na celou stěnu a stylově s nimi ozdobit jakoukoliv místnost. Obzvláště žádané jsou v obývacích pokojích a kdekoliv jinde, kde je zapotřebí atraktivní a reprezentativní vzhled. Můžete je pořídit třeba i do kanceláře nebo jakýchkoliv veřejných nebo obchodních prostorů. Daná místnost ihned získá luxusní nádech.

Lamelové panely jsou lehké, takže se nestanou pro stěnu velkou zátěží. Jsou pevné, odolné a můžete se spolehnout, že si i po letech zachovají svůj původní vzhled. Jejich údržba je velmi nenáročná, můžete je velmi snadno čistit. Vhodné jsou prakticky do jakýchkoliv prostorů. Na webu si je můžete vybírat v mnoha designových i barevných provedeních, abyste si zajistili takový model, který bude do vašeho interiéru pasovat nejlépe. Pokud vás v interiéru trápí hluk, pořiďte si lamelové akustické panely, postarají se o účinné odhlučnění, takže zabráníte hluku, aby se šířil mezi jednotlivými místnostmi. Projděte si nabídku na webu, inspirujte se a zajisté narazíte na panely, které budou pro váš interiér jako stvořené.