Potřebujete vyřešit svoje prostorové potřeby? Pak oslovte společnost ALFA CONTAINER Rent, která nabízí zázemí na staveniště, pro dočasné kanceláře, ubytovny nebo sklady. Ptáte se, jakým způsobem? Poskytuje pronájem kontejnerů. V nabídce naleznete kontejnery obytné, sanitární, ale také skladové. Objednat si můžete sestavy ušité vám přímo na míru, dle vašich potřeb a požadavků. To však není vše, co společnost poskytuje. Další možností je pronájem oplocení a mobilních toalet.

Mobilní kontejnery

Chcete-li si pronajmout kontejnery, věřte, že jsou připravené k okamžité dopravě na vámi určené místo. Jsou opatřené vším potřebným – elektroinstalací, elektrickými přímotopy sloužícími pro topení, osvětlením, zásuvkami a i vypínači. U sanitárních kontejnerů je to pak sanitární výbava, rozvod vody i odpadů. Díky venkovním propojovacím kabelům kontejnery snadno propojíte a vzniknou vám sestavy nebo modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukci můžete sestavit i objekty skládající se ze dvou podlaží. Společnost nabízí i různé druhy příslušenství – schodiště, podesty, nábytek nebo klimatizace.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení představuje jednu z možností, jak vyčlenit prostor. Můžete jej také použít jako ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu nebo pro usměrnění pohybu osob po areálu. Mobilní oplocení sestává z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství. Je variabilní a lze jej nainstalovat téměř kdekoli. V nabídce naleznete i variantu nízkou, díky které vymezíte třeba uličky sloužící k regulaci pohybu osob po areálu.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet zajistí potřebné sociální zázemí. Jedná se o velmi snadné dočasné řešení. Pronájem lze sjednat jak na krátkou, tak i delší dobu. Společnost je schopná zajistit nadstandardní hygienické zázemí pro malé i rozsáhlejší projekty. O nic se nemusíte starat. Společnost zajistí instalaci, pravidelný servis, údržbu a dezinfekci.