Výdaje za domácnost nejsou konstantní. Jelikož dochází k inflaci a ceny za energie rostou, mění se i výdaje za domácnost. Zatímco někteří dokážou zvýšené výdaje ustát, pro někoho jde o výrazný zásah do rodinného rozpočtu. I když vám výdaje značně vzrostou, můžete podniknout krok, kterým je výrazně snížíte. Nejlepším řešením je využívání obnovitelných zdrojů. Jsou k dispozici všem, ale jen málokdo je využívá k tomu, aby mohly snižovat jeho výdaje. Jestliže nevíte, jak se řeší fotovoltaika svépomocí, raději tuto starost přenechte zkušené společnosti ALBA Energy s.r.o.

Vyřízení fotovoltaiky od A do Z

Nikdy vám neudělá sluneční svit takovou radost, jako když máte na sém domě nainstalovanou fotovoltaiku. Většina lidí této problematice nerozumí a není to žádná překážka k tomu, abyste mohli fotovoltaiku využívat. Díky ní můžete být energeticky nezávislí až 200 dnů v roce a snížit výdaje za energie až o polovinu. Princip je prostý, solární panely se umístí na vaší střechu, dopadající sluneční paprsky budou přeměněny na stejnosměrný proud, ten poputuje do střídače, ze kterého se bude nabíjet baterie nebo se bude měnit na střídavý proud. Tento proud bude pohánět vaše spotřebiče a také bude putovat do distribuční sítě.

Bude vám zajištěno takové řešení, které bude odpovídat vašim výdajům i technickým možnostem. Když společnost kontaktujete, domluví se s vámi na konzultaci s technickým pracovníkem. Podepíše se smlouva o provedení instalačních služeb a bude vám navrženo řešení, které pro vás bude nejideálnější. Následně dojde k instalaci fotovoltaiky. V závislosti na technických podmínkách a počasí bude trvat instalace 1-2 dny. Následně se celý systém zprovozní a společnost ho bude 24 hodin denně monitorovat. V případě potřeby zajistí servisní služby. Zajímají vás ohledně instalace fotovoltaiky nějaké další informace? Navštivte webové stránky společnosti Albaenergy.cz, kde ji můžete kontaktovat a kde se dozvíte vše potřebné. Fotovoltaika praha je příležitost pro každého majitele rodinného domu.